Midea M-Thermal Split 16 kW 3f R32
- Akce

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Midea M-Thermal Split 16 kW 3f R32Skladem158 389 Kč/ ks130 900 Kč bez DPH
Splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda MIDEA M-Thermal Split R32 3f 16kW sestávající se z vnější jednotky MHA-V16W/D2RN8-B a nové vnitřní jednotky HB-A160/CD30GN8-B
- Kód pro Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám - SVT30277
- Při montáži naší firmou je záruka 5 let
- Při montáži naší firmou lze uplatnit 12% DPH. Cena TČ je pak 139.888,- Kč s 12% DPH! - dle stanovených podmínek.
Výkon: 16 kW, Topí do: −25 °C, SCOP: 4,62
(SCOP - sezóní topný faktor = z 1kwh elektrické energie, vyrobí tepelné čerpadlo průměrně za sezónu 4,62 kwh tepla)
Neváhejte se nás nezávazně poptat!!! Rádi Vám poradíme, vše vysvětlíme, navrhneme pro Váš dům to nejlepší řešení vytápění, provedeme montáž nebo poradíme s Vaší individuální montáží, pomůžeme s DOTACEMI atd.
Zároveň přímo poskytujeme servis na tepelná čerpadla MIDEA!
- Elegantní moderní design vnitřní a venkovní jednotky
- Funkce sledování spotřeby energie
- Funkce prázdninového režimu prostřednictvím aplikace
- Vysoká sezónní účinnost
- Jmenovitý akustický výkon hluku je menší než 68 dBA, akustický tlak 55 dBA
- V790 mm x Š420 mm x H270 mm Vnitřní s nízkou hlučností 38 dBA
- Maximální výstupní teplota vody je 65°C
- Trvalá teplota přívodní vody, 60°C při -10°C venku
- Trvalá teplota přívodní vody, 58C při venkovní -10°C
- DC invertorový kompresor MITSUBISHI, motor ventilátoru a čerpadlo umožňují přesné ovládání
- Výměník chladivo/voda Alpha laval
- Oběhové čerpadlo Wilo
- Ovládání WiFi/App jako standard - integrovaný modul součást TČ
- Pokročilé intuitivní ovládání
- ohřev vany venkovní jednotky
- snímač teploty pro nádrž TUV
- menu ovladače s češtinou
- týdení časovač
- ekvitermní regulace (podle venkovní teploty)
- regulace podle teploty prostoru nebo teploty vody
- sterilizace
- MODBUS
Vnější jednotka - MHA-V16W/D2RN8-B | |
| výkon 7/35 | 16 |
| výkon 2/35 | 13 |
| výkon -7/35 | 13,3 |
| COP 7/35 | 4,5 |
| COP 2/35 | 3,5 |
| COP -7/35 | 2,7 |
| Maximální výstupní teplota topné vody | 65°C |
| Chladivo | R32 |
| Kompresor | MITSUBISHI |
| Elektrické zapojení | 400 V 3f |
| Hmotnost (kg) | 96 |
| Rozměry (cm) | 1118x865x523 |
| Tichý provoz | Ano |
Vnitřní jednotka - HB-A160/CD30GN8-B | |
| Elektrické zapojení | 400V 3f |
| Pro venkovní jednotky | MHA-V16W/DR2N8-B |
| Zásobník TUV | Ne |
| bivalentní zdroj | 9 kW |
| oběhové čerpadlo | s plynulým řízením výkonu 5-90W |
| akumulační nádoba | Ne |
| expanzní nádoba | 8 l, 3 bar |
| Filtr pevných částic | Ano |
| napojení topná voda | 1" + 1" |
| napojení TUV | Ne, příprava |
| Hmotnost (bez vody) | 37 |
| Rozměry (cm) | 420x790x270 |
Upozornění!
Klimatizace a tepelná čerpadla jsou zařízení vyžadující odbornou montáž. Prodej klimatizací a tepelných čerpadel ve splitovém provedení koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou!





