Midea M-Thermal Split IWT 10 kW 190l
- Akce

- Akce
- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Midea M-Thermal Split IWT 10 kW 190lSkladem205 579 Kč/ ks169 900 Kč bez DPH
Splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda MIDEA M-Thermal Split R32 1f 10kW sestávající se z vnější jednotky MHA-V10W/D2N8-B a nové vnitřní jednotky HBT-A100/190CD30GN8-B - s integrovaným 190l nerezovým bojlerem.
- Kód pro Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám - SVT32133
- Při montáži naší firmou je záruka 5 let
- Při montáži naší firmou lze uplatnit 12% DPH. Cena TČ je pak 179.088,- Kč s 12% DPH! - dle stanovených podmínek.
Výkon: 10 kW, Topí do: −25 °C, SCOP: 5,2
(SCOP - sezóní topný faktor = z 1kwh elektrické energie, vyrobí tepelné čerpadlo průměrně za sezónu 5,2 kwh tepla)
Neváhejte se nás nezávazně poptat!!! Rádi Vám poradíme, vše vysvětlíme, navrhneme pro Váš dům to nejlepší řešení vytápění, provedeme montáž nebo poradíme s Vaší individuální montáží, pomůžeme s DOTACEMI atd.
Zároveň přímo poskytujeme servis na tepelná čerpadla MIDEA!
- Elegantní moderní design vnitřní a venkovní jednotky
- Vnitřní jednotka s integrovaným 190l nerezovým bojlerem
- Výkon 10kw
- Funkce sledování spotřeby energie
- Funkce prázdninového režimu prostřednictvím aplikace
- Vysoká sezónní účinnost Energetické hodnocení A+++ ErP
- Jmenovitý akustický výkon hluku je menší než 58 dBA, akustický tlak 45 dnA
- Vnitřní s nízkou hlučností 38 dBA
- Maximální výstupní teplota vody je 65°C
- Trvalá teplota přívodní vody, 60°C při -10°C venku
- Trvalá teplota přívodní vody, 58C při venkovní -10°C
- DC invertorový kompresor MITSUBISHI, motor ventilátoru a čerpadlo umožňují přesné ovládání
- Výměník chladivo/voda Alpha laval
- Oběhové čerpadlo Wilo
- Ovládání WiFi/App jako standard
- Pokročilé intuitivní ovládání
- ohřev vany venkovní jednotky
- snímač teploty pro nádrž TUV
- menu ovladače s češtinou
- týdení časovač
- ekvitermní regulace (podle venkovní teploty)
- regulace podle teploty prostoru nebo teploty vody
- sterilizace
- MODBUS
Vnější jednotka - MHA-V10W/D2N8-B | |
| výkon 7/35 | 10 |
| výkon 2/35 | 8,2 |
| výkon -7/35 | 8,25 |
| COP 7/35 | 5 |
| COP 2/35 | 4,05 |
| COP -7/35 | 3,15 |
| Maximální výstupní teplota topné vody | 65°C |
| Chladivo | R32 |
| Kompresor | MITSUBISHI |
| Elektrické zapojení | 230 V |
| Hmotnost (kg) | 77 |
| Rozměry (cm) | 1118x865x523 |
| Tichý provoz | Ano |
Vnitřní jednotka - HBT-A100/190CD30GN8-B | |
| Elektrické zapojení | 1f |
| Pro venkovní jednotky | MHA-V6W/D2N8-B |
| Zásobník TUV - nerezový | 190l |
| bivalentní zdroj | 3 kW |
| oběhové čerpadlo | s plynulým řízením výkonu 5-90W |
| akumulační nádoba | Ne |
| expanzní nádoba | 8 l, 3 bar |
| Filtr pevných částic | Ano |
| napojení topná voda | 1" + 1" |
| napojení TUV | Ano |
| Hmotnost (bez vody) | 37 |
| Rozměry (cm) | 600x600x1683 |
Upozornění!
Klimatizace a tepelná čerpadla jsou zařízení vyžadující odbornou montáž. Prodej klimatizací a tepelných čerpadel ve splitovém provedení koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou!






