SINCLAIR YUKON Split 6 kW 1f
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
SINCLAIR YUKON Split 6 kW 1fSkladem84 579 Kč/ ks69 900 Kč bez DPH
Splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda SINCLAIR YUKON Split R32 1f 6kW sestávající se z vnější jednotky MSH-60EBB a nové vnitřní jednotky MSH-60IB/3
- Kód pro Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám - SVT37514
- Při montáži naší firmou je záruka 5 let
- Při montáži naší firmou lze uplatnit 12% DPH. Cena TČ je pak 78.288,- Kč s 12% DPH! - dle stanovených podmínek.
Výkon: 6 kW, Topí do: −25 °C, SCOP: 4,95
(SCOP - sezóní topný faktor = z 1kwh elektrické energie, vyrobí tepelné čerpadlo průměrně za sezónu 4,95 kwh tepla)
- Elegantní moderní design vnitřní a venkovní jednotky
- Funkce sledování spotřeby energie
- Funkce prázdninového režimu prostřednictvím aplikace
- Vysoká sezónní účinnost
- Jmenovitý akustický výkon hluku je menší než 60 dBA, akustický tlak 49 dnA
- V790 mm x Š420 mm x H270 mm Vnitřní s nízkou hlučností 38 dBA
- Maximální výstupní teplota vody je 65°C
- Trvalá teplota přívodní vody, 60°C při -10°C venku
- Trvalá teplota přívodní vody, 58C při venkovní -10°C
- DC invertorový kompresor MITSUBISHI, motor ventilátoru a čerpadlo umožňují přesné ovládání
- Výměník chladivo/voda Alpha laval
- Oběhové čerpadlo Wilo
- Ovládání WiFi/App jako standard
- Pokročilé intuitivní ovládání
- ohřev vany venkovní jednotky
- snímač teploty pro nádrž TUV
- menu ovladače s češtinou
- týdení časovač
- ekvitermní regulace (podle venkovní teploty)
- regulace podle teploty prostoru nebo teploty vody
- sterilizace
- MODBUS
Vnější jednotka - MSH-60EBB | |
| výkon 7/35 | 6,35 |
| výkon 2/35 | 5,5 |
| výkon -7/35 | 6 |
| COP 7/35 | 4,76 |
| COP 2/35 | 4 |
| COP -7/35 | 2,86 |
| Maximální výstupní teplota topné vody | 65°C |
| Chladivo | R32 |
| Kompresor | MITSUBISHI |
| Elektrické zapojení | 230 V |
| Hmotnost (kg) | 77 |
| Rozměry (cm) | 1008x712x426 |
| Tichý provoz | Ano |
Vnitřní jednotka - MSH 60IB/3 | |
| Elektrické zapojení | 1f |
| Pro venkovní jednotky | MSH-60EBB |
| Zásobník TUV | Ne |
| bivalentní zdroj | 3 kW |
| oběhové čerpadlo | s plynulým řízením výkonu 5-90W |
| akumulační nádoba | Ne |
| expanzní nádoba | 8 l, 3 bar |
| Filtr pevných částic | Ano |
| napojení topná voda | 1" + 1" |
| napojení TUV | Ne, příprava |
| Hmotnost (bez vody) | 37 |
| Rozměry (cm) | 420x790x270 |
Upozornění!
Klimatizace a tepelná čerpadla jsou zařízení vyžadující odbornou montáž. Prodej klimatizací a tepelných čerpadel ve splitovém provedení koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou!













