SINCLAIR YUKON Split 8 kW 1f
- Akce
- Doprava ZDARMA

- Kompletní specifikace
- Ke stažení
SINCLAIR YUKON Split 8 kW 1fSkladem107 569 Kč/ ks88 900 Kč bez DPH
Splitové tepelné čerpadlo vzduch-voda SINCLAIR YUKON Split R32 1f 8kW sestávající se z vnější jednotky MSH-80EBB a nové vnitřní jednotky MSH-100IB - 3/9
- Kód pro Kotlíkové dotace a Nová zelená úsporám - SVT32421
- Při montáži naší firmou je záruka 5 let
- Při montáži naší firmou lze uplatnit 12% DPH. Cena TČ je pak 99.568,- Kč s 12% DPH! - dle stanovených podmínek.
Výkon: 6 kW, Topí do: −25 °C, SCOP: 5,21
(SCOP - sezóní topný faktor = z 1kwh elektrické energie, vyrobí tepelné čerpadlo průměrně za sezónu 5,21 kwh tepla)
- Elegantní moderní design vnitřní a venkovní jednotky
- Funkce sledování spotřeby energie
- Funkce prázdninového režimu prostřednictvím aplikace
- Vysoká sezónní účinnost
- Jmenovitý akustický výkon hluku je menší než 60 dBA, akustický tlak 49 dnA
- V790 mm x Š420 mm x H270 mm Vnitřní s nízkou hlučností 38 dBA
- Maximální výstupní teplota vody je 65°C
- Trvalá teplota přívodní vody, 60°C při -10°C venku
- Trvalá teplota přívodní vody, 58C při venkovní -10°C
- DC invertorový kompresor MITSUBISHI, motor ventilátoru a čerpadlo umožňují přesné ovládání
- Výměník chladivo/voda Alpha laval
- Oběhové čerpadlo Wilo
- Ovládání WiFi/App jako standard
- Pokročilé intuitivní ovládání
- ohřev vany venkovní jednotky
- snímač teploty pro nádrž TUV
- menu ovladače s češtinou
- týdení časovač
- ekvitermní regulace (podle venkovní teploty)
- regulace podle teploty prostoru nebo teploty vody
- sterilizace
- MODBUS
Vnější jednotka - MSH-80EBB | |
| výkon 7/35 | 8,4 |
| výkon 2/35 | 7,1 |
| výkon -7/35 | 7 |
| COP 7/35 | 5,15 |
| COP 2/35 | 4,1 |
| COP -7/35 | 3,2 |
| Maximální výstupní teplota topné vody | 65°C |
| Chladivo | R32 |
| Kompresor | MITSUBISHI |
| Elektrické zapojení | 230 V |
| Hmotnost (kg) | 77 |
| Rozměry (cm) | 1008x712x426 |
| Tichý provoz | Ano |
Vnitřní jednotka - MSH - 100IB-3/9 | |
| Elektrické zapojení | 3f |
| Pro venkovní jednotky | MSH-80EBB |
| Zásobník TUV | Ne |
| bivalentní zdroj | 3+3+3 kW |
| oběhové čerpadlo | s plynulým řízením výkonu 5-90W |
| akumulační nádoba | Ne |
| expanzní nádoba | 8 l, 3 bar |
| Filtr pevných částic | Ano |
| napojení topná voda | 1" + 1" |
| napojení TUV | Ne, příprava |
| Hmotnost (bez vody) | 37 |
| Rozměry (cm) | 420x790x270 |
Upozornění!
Klimatizace a tepelná čerpadla jsou zařízení vyžadující odbornou montáž. Prodej klimatizací a tepelných čerpadel ve splitovém provedení koncovému zákazníkovi není možný bez zajištění odborné montáže certifikovanou osobou!













